Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomez e ka përshkruar albumin e ri si "shpirtërore"

Muzikë  |  13.06.2019 Ora 10:55   
Selena Gomez është shprehur se me albumin e ri është më e lidhur emocionalisht sesa tjerat që ka publikuar.

26 vjeçarja ka thënë se albumi i ri “shpirtëror” ka përfunduar dhe se në treg do të lansohet shumë shpejtë, shkruan RadioPlus.

Albumi I fundit I Gomez daton në vitin 2015 që u titullua “Revival”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing