Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jackie Chan në botën e muzikës, lanson albumin e tij

Muzikë  |  14.06.2019 Ora 10:57   
Aktori komedian Jackie Chan ka hyrë në botën e muzikës.

Së fundmi ai ishte në Tajvan për të promovuar albumin e vet solo “I Am Me-Jackie Chan”, prodhimi i të cilit ka kërkuar 4 vite kohë, shkruan RadioPlus.

“Ky album përmban këngë që praktikisht, janë rrefime të jetës sime. Janë këngë për njerëzit që kam dashur, për ata që janë larguar dhe që s’do ti shoh më kurrë”, - është shprehur Jackie Chan.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing