Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Cara Delevingne konfirmon se është në lidhje me aktoren Ashley Benson

Film  |  18.06.2019 Ora 14:36   
Ka më shumë se një vit që modelja e kthyer në aktore Cara Delevingne është në lidhje dashurie me aktoren Ashley Benson dhe këtë e ka konfirmuar ajo vetë.

Cara e cila është 26 vjece ka thënë se është shumë e lumtur me aktoren 29 vjec, Ashley gjatë fjalimit të saj në TrevorLive New York Gala të hënën mbrëma. Cara e cila u nderua me cmimin Hero Trevor Hero tha se ka vendosur pikërisht tani ta bëjë publike lidhjen e saj për shkak të muajit PRIDE, por edhe për shkak se ato tashmë kanë një vjetorin që janë bashkë.

“Ajo më deshi mua e do veten, e mua pikërisht në kohën kur më shumë se kurrë më nevojitej dashuri, e ajo është Sprinkles” - ka thënë Cara gjatë fjalimit duke përdorur emër përkëdhelës për aktoren dhe të dashurën e saj Ashley. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing