Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ja sa është pasuria e të dashurës së Cristiano Ronaldo-s

Sport  |  10.07.2024 Ora 10:11   
Georgina Rodríguez, një modele spanjolle, është më e njohur për lidhjen e saj me futbollistin portugez, Cristiano Ronaldo.
Ajo ka mbi 60 milionë ndjekës në Instagram si rezultat i kësaj romance të përhapur gjerësisht si dhe karrierës së suksesshme të modelingut.

Rodriguez është shfaqur në kopertinat e revistave kryesore si: “Harper’s Bazaar”, “Spain”, “VIP Magazine”, “Vogue” dhe “Diva E Donna”.

Pasuria neto e Georgina Rodriguez vlerësohet në 11 milionë euro, e cila rrjedh kryesisht nga karriera e saj si influencuese.
Lidhja e famshme e Georginas me Ronaldon po ashtu çoi në popullaritetin e saj si modele.

Kjo shpenzoi mbi 270 mijë euro për një Rolls Royce për të dashurin e saj për Krishtlindje.

Ajo fiton para si një blogere dhe modele e vlerësuar, pasi ka qenë në kopertinat e disa revistave të profilit të lartë.
U pretendua gjithashtu se kishte marrë një shumë gjashtë-shifrore për “I Am Georgina” në Netflix.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing