Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Post Malone lanson këngë të re në bashkëpunim me Young Thug (Video)

Muzikë  |  05.07.2019 Ora 10:56   
Para pak kohësh kur paralajmëroi së do të vijë me këngë të re, Post Malone mbrëmë për nder të Pavarësisë së SHBA-ve ka hedhur në treg “Goodbyes”.

Kënga është në bashkëpunim me reperin Young Thug dhe është kënga e parë për Post Malone  pas Wow dhe Sunflower.

Singlin e gjeni në platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing