Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Camila Cabello dhe Shawn Mendes në lidhje?

Muzikë  |  08.07.2019 Ora 14:17   
Pasi Shawn Mendes dhe Camila Cabello lansuan duetin e tyre” Senorita”, shumë fjalë thanë se ata tashmë janë në një lidhje dashurie.

Edhe pse asgjë ende nuk është konfirmuar besohet se dyshja vërtetë janë në lidhje, meqë edhe paparazët arritën të bënin foto të tyre të dielën në Los Angeles.

Zërat u shtuan edhe më shumë kur Camila po shihet duke mbështetur këngëtarin Mendes nëpër koncertet e tija. Megjithatë duket sikur nuk ka nevojë të pritet për një kofirmim zyrtar nga cifti, kur ata tashmë janë fotografuar sikur një cift./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing