Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

The Black Keys debutojnë në Top 10 të Billboard 100 Artist, Billie Eillish rikthehet në pozitën e parë

Muzikë  |  10.07.2019 Ora 10:54   
Grupi The Black Keys kanë ri-hyrë në Billboard Artist 100, duke u pozicionuar që në javën e parë në pozitën e 5-të.

Bendi me këngën “Go” kanë shitur mbi 52 mijë kopjë këtë javë, duke debutuar kështu menjëherë me Top10, shkruan RadioPlus.

Vendin e parë dhe të dytë e mbanë Billie Eillish, kurse vendin e tretë është kënga “Old Town Road” nga Lil Nas X.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing