Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​ Beyonce e mrekullueshme në premierën e “The Lion King”

Muzikë  |  10.07.2019 Ora 16:09   
Ajo tashmë është një ndër emrat më të mëdhenj kur përmendet filmi “The Lion King”  dhe është pikërisht ajo e cila I  kërkon Simba-s të rrimarë fronin.

Kështu Beyonce morri të gjithë vëmendjen  gjatë premierës së këtij filmi të martën, kur ajo gjithashtu vuri familjen të parën. Këngëtarja 37 vjeqe arriti në Dolby Theatre në Hollywood bashkë me vajzën e saj 7 vjeqare Blue Ivy, të cilat gjithashtu kishin kombinuar fustanet e tyre.

Në këtë film live action, ribërje e filmit të animuar të krijuar shumë vite më parë Beyonce ka huazuar zërin për karakterin Nala. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing