Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lil Nas X lanson tjetër verzion të këngës "Old Town Road" (Video)

Muzikë  |  12.07.2019 Ora 10:39   
Reperi Lil Nas X ka lansuar përsëri një remix tjetër të këngës “Old Town Road”.

Për dallim nga origjinali dhe remixin tjetër me Billy Ray Cyrus, tani kënga vjen edhe me dy mysafir si Young Thug dhe Mason. Ramsey, shkruan RadioPlus. 

Ky është verzioni I tretë I këngës dhe  mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing