Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce, Jay Z, Prince Harry dhe Meghan Markle yjet e premierës së “The Lion King” në Londër

Film  |  15.07.2019 Ora 12:07   
Mbrëmë është mbajt premiera e filmit “The Lion King” në Londër, ku nuk munguan lista A e njerëzve të njohur nga mbarë profesionet. Ndër yjet pjesë e këtij eventi me rëndësi ishin edhe Beyonce dhe Jy Z, ndërsa ata ranë edhe më shumë në sy kur u panë shumë të afërt me Princin Harry dhe Meghan Markle.

Sidomos Beyonce dhe Meghan u panë shumë të afërta me njëra tjetrën sa që shumë ekspertë të gjuhës së trupit thanë sipas shtrëngimit të duarve të tyre ato dukej se ishin mikesha të vjetra. Në anën tjetër aty nuk munguan as artistë të tjerë të mëdhenj si Elton John e shumë të tjerë. /radioplus/
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing