Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mbahet premiera e “Fast and Furious Presents: Hobbs & Shaw”

Film  |  15.07.2019 Ora 12:35   
Të shtunën është mbajtë premiera e filmit të ri  “Fast and Furious Presents : Hobbs & Shaw”, në LA dhe se aty u pa shumë mirë se sa kanë miqësi dy aktorët në role kryesore në këtë film Jason Statham dhe Dëayne Johnson.

Në fakt në film ata janë armiq por që dikur kthehen në bashkëpunues, të paktën këto janë të dhënat e para, ndërsa për më shumë duhet të pritet deri më datën 2 Gusht për të parë se cila është ngjarja.

Në një intervistë të fundit Jason ka thënë se aid he Dëayne janë miq shumë të mirë, meqë dyshja mbi të gjitha kanë sensin e njejtë të humorit. E në anën tjetër përkrah yjeve të filmit ishin edhe partnerë të tyre për mbështetje./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing