Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa dhe Anwar Hadid të pandarë nga njëri tjetri

Muzikë  |  22.07.2019 Ora 15:05   
Duket shumë romantike. Fotot të cilat janë bërë nga paparacët rrugëve të Hollywood të shtunën mbrëma janë bërë publike, ku cifti I ri Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të lumtur bashkë. Ata sipas dailymail, nuk ndanin sytë nga njëri tjetri pas një darke të vonë në një restorant sushi në Hollywood. Dua dhe Anwar janë bashkë qysh nga muaji I kaluar, dhe që nga ajo kohë atë janë parë shumë shpesh në shoqërinë e njëri tjetrit. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing