Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rooney Mara dhe Joaquin Phoenix janë fejuar

Film  |  22.07.2019 Ora 15:26   
Të shtunën është bërë I ditur lajmi se Rooney Mara dhe Joaquin Phoenix janë fejuar pas tri vitesh lidhjeje.

Dhe vetëm pasi është bërë I ditur lajmi ata janë parë duke dalë bashkë nga klasa e tyre e karates, ku dyshja dukeshin të kishin kombinuar edhe veshjet e tyre. Aktori 44 vjeq dhe aktorja 10 vite më e re në moshë, ka kohë që spekulohet se ka diqka më shumë se lidhja mes tyre, por këta zëra u shtuan kur Rooney u pa me një unazë me diamant të madh në gishtin e saj, muajin e kaluar.

Ndërsa Us Weekly të shtunën bëri të ditur zyrtarisht se ata janë fejuar dhe se besohet se shumë shpejt Mara dhe Phoenix do të martohen.

Rooney dhe Joaquin për herë të parë kanë punuar bashkë në filmin “Her” në vitin 2013, ndërsa filluan lidhjen në vitin 2016, ndërsa më vonë u mësua se ata jetojnë bashkë, por që dyshja kanë tentuar që këtë gjë ta mbajnë shumë larg syve dhe veshëve të publikut. /radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing