Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa shprehet se albumi i ri do të jetë konceptual dhe më i pjekur se albumi i kaluar

Muzikë  |  03.09.2019 Ora 11:14   
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka hapur mundësinë e një albumi të ri.

Ajo në një intervistë për British Vogue ka thënë se seti i këngëve që do të vijë do të jetë me ndikim, konceptual dhe më i pjekur sesa albumi i kaluar, shkruan RadioPlus.

Datë për albumin e ri nuk ka dhënë, por në treg do të lansohet shumë shpejt.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing