Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - JENNIFER PAIGE (VIDEO)

Muzikë  |  03.09.2019 Ora 11:19   
Sot feston ditëlindjen e 46 këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane, Jennifer Paige.

Me album ajo ka debutuar në vitin 1998 duke përfshirë disa hite si “Questions” dhe “Between You and Me”, duke u rënditur lart në Billboard Hot 100.

Hiti më i suksesshëm cilësohet kënga “Crush” që u lansua në vitin 2000. Jennifer Paige vazhdon të mbetet ende aktive në botën e muzikës.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing