Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Së bashku, 1.62 miliardë euro pasuri

Muzikë  |  21.02.2018 Ora 9:42   
Përgjatë karrierës së tyre prej afro dy dekadash, Beyonce Knowles dhe Jay z vazhdimisht janë përmendur si një prej yjeve më të paguara në industrinë e muzikës, ndërsa edhe sot e kësaj dite vazhdojnë të fitojnë miliona.

Në listën e CBS  për të famshmit më të paguar të vitit 2017, Beyonce ishte e dyta me 105 milionë dollarë përfitime.

Sipas Celebrity Net Worth, këngëtarja ka pasuri në vlerë prej 500 milionë dollarësh (405 milionë euro).

Sipas Forbes, pasuria e Jay Z në vitin 2017 ka qenë 810 milionë dollarë (657 milionë euro). Ai është aksionar në Tidal që, sipas Forbes, vlen rreth 600 milionë dollarë.

Jay Z dhe Beyonce kanë tre fëmijë bashkë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing