Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Melanie Griffith e lumtur me dhëndrin e saj Chris Martin

Film  |  10.09.2019 Ora 11:19   
Aktorja tashmë ikonë ë filmave Melanie Griffith e që është nëna e aktores Dakota Johnson, kjo e fundit e njohur për rolin e saj në “Fifty Shades Of Grey” , ka thënë për People Now, se ajo është tejet e lumtur me përzgjedhjen e të dashurit të ri të vajzës së saj këngëtarin Chris Martin.

“E dua të dashurin e vajzës sime” është shprehur Melanie tashmë 62 vjece, ndërkohë që Dakota është 29 vjece I dashuri I saj lideri I ColdPlay është  42 vjeq dhe vjen në këtë lidhje pas martesës së dështuar me aktoren Gwyneth Paltrow me të cilën kanë dy fëmijë.

Chris dhe Dakota u lidhën bashkë në vitin 2017 por muaj më vonë u ndanë, meqë thuhej Dakota do të ndjekë karrierën ndërsa Chris do të ketë më shumë fëmijë, por që sipas mediave të huaja ishte pikërishtish gruaja e Chris,  Gwyneth ajo e cila shtyu ciftin të rilidheshin dhe të qëndrojnë bashkë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing