Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B kryeson me nominime në BET Hip Hop Awards 2019

Muzikë  |  13.09.2019 Ora 11:25   
Reperja amerikane Cardi B do t’i kryesoj nominimet në BET Hip Hop Awards 2019.

Artistja vitin e kaluar u kurorëzua me katër çmime të mëdha, ku këtë vit pritet të fitoj më shumë pasi është nominuar në dhjetë kategori të ndryshme. Dj Khaled, Travis Scott dhe J Cole kanë marrë nga tetë nominime kurse i ndjeri Nipsey Hussle është nominuar në pesë kategori, shkruan RadioPlus.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve do të mbahet më 5 tetor.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing