Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Daniel Craig dhe Lea Seydoux puthen ne shesh xhirimet e ”James Bond : No Time To Die”

Film  |  16.09.2019 Ora 11:47   
Gjërat janë duke u zhviluar me romancë në shesh xhirimin e filmit më të ri “James Bond:No Time To Die”  ku nga paparazët dyshja e aktorëve në rol kryesor në këtë film Daniel Craig dhe Lea Seydoux, janë fotografuar duke u puthur.

Agjenti 007 njihet për të gjitha aferat nëpër të cilat ka kaluar gjatë këtyre viteve sa është zhvilluar James Bond, ndërsa Lea dukej sikur ishte future shumë mirë në karakter, filmi është duke u xhiruar aktualisht në Matera të Italisë.

Vazhdimi “No Time To Die” I James Bond është I 25-ti me rradhë dhe pritet të ketë premierën gjatë muajit Prill të 2020-tës./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing