Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Stormzy sjellë peër publikun projektin e tij më të ri në bashkëpunim me Wiley (Video)

Muzikë  |  16.09.2019 Ora 12:02   
Reperi britanik Stormzy ka lansuar edhe një tjetër këngë, kësaj rradhë në bashkëpunim.

Singli i ri titullohet “Wiley Flow” që vjen në bashkëpuim më producentin Wiley, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platormat muzikore online dhe radioplus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing