Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicolas Cage gati I panjohur në premierën e filmi “Running with the Devil”

Film  |  17.09.2019 Ora 11:37   
Si ikonë e filmit, Nicolas Cage duhet të ndryshojë pamjen e tij sa herë I kërkohet për role filmike. Por që ai u duk sikur I panjohur në premierën e filmit të tij të ri “Running with the Devil” në Los Angeles të hënën, ku I pranishëm ishte me djalin e tij Weston.  

Filmi flet për një CEO të njohur ndërkombëtarisht dhe të punësuarit e tij për të gjetur se si po rrëmbehet kokaina rrugës për në destinacion.

Edhe pse shumë I ngarkuar profesionalisht, Nicolas Cage në muajin qershor është ndarë nga gruaja e tij e katërt, pas vetëm katër ditësh martese./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing