Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Po rikthehen grupi Pussycat Dolls

Muzikë  |  19.09.2019 Ora 11:18   
Po rikthehen grupi i famshëm femëror, Pussycat Dolls. Daily Mail shkruan se Nicole Scherzinger nënshkroi marrëveshjen miliona dollarëshe për t’u bashkuar me vajzat në një turne të madh në të gjithë botën.

Gjithashtu raportohet se ato kanë biseduar për të sjellë këngë të reja.

Pussycat Dolls përbëhet nga Nicole, Carmit Bachar, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Melody Thornton dhe Kimberly Wyatt.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing