Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ndajnë foton e parë pas dasmës

Muzikë  |  01.10.2019 Ora 14:42   
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin mbrëmë kanë festuar për herë të dytë që ata tashmë janë një burrë e grua. Justin dhe Hailey janë martuar vitin e kaluar, ndërsa këtë rradhë dasmë ata kanë bërë para 154 të ftuarve në mesin e tyre familjarë dhe miq të dyshes.

Justin sot ka ndarë për të gjithë një foto ku shihet bashkë me gruan e tij tashmë Hailey Bieber. Me shumë yje të pranishëm në dasmë duket sikur festa ka qenë shumë e gjatë, meqë Justin ka postuar foton pas orës 05:00 të mëngjesit. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing