Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

MTV publikon nominimet për MTV EMAs 2019

Muzikë  |  02.10.2019 Ora 11:01   
MTV dje kanë bërë të ditur nominimet e “MTV EMAs 2019”, me Ariana Granden që është nominuar në shtatë kategori.

Grande është e përfshirë në çmimet e mëdha si “Best Artist” dhe “Best Video”, me Lil Nas X dhe Billie Eillish që janë nominuar në gjashtë kategori secili, shkruan RadioPlus.

Mbrëmja e ndarjes së çmimeve do të mbahet më 3 nëntor të këtij viti.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing