Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Melanie Griffith 62 në shetitje me nënën e saj 89 vjeçe Tippi Hedren

Film  |  02.10.2019 Ora 11:17   
Melanie dhe Tippi janë dy gjenerata yje të Hollywood-it. Nënë e  bijë janë parë teksa po shetisnin në Beverlly Hills të martën.

Përderisa dihen rolet e mëdha në të cilat luajti dhe u bë e njohur Melani Griffith, nëna e saj Tippi njihet për rolin e saj të famshëm në “The Birds” dhe “ Marnie” të Alfred Hitchcock. Melania është fëmja I saj I vetëm nga martesa e saj e parë me Peter Griffith.

Ndërsa edhe mbesa e saj, vajza e Melani Griffith, Dakota Johnson është duke  ndjekur rrugën e gjyshes dhe të nënës për tu bërë aktore yll e Hollywood-it. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing