Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Angelina Jolie e mrekullueshme në prmierën e “Maleficent: Mistress Of Evil “ në Romë

Film  |  08.10.2019 Ora 11:21   
Aktualisht aktorja 44 vjece Angelina Jolie ndodhet nëpër vende të ndryshme ku po promovon filmin e saj më të ri “Maleficent: Mistress Of Evil” dhe rradhën dje e kishte Roma.

Aktorja është parë në shoqërinë e yjeve të tjerë të filmit, ndërkohë për foto para fotografëve është parë me bashkëaktoren në këtë film, 61 vjecaren Michelle Pfeiffer. E veshur me një palë pantollone të zinjë dhe një bluzë të gjatë ngjyrë vjollcë ndërsa ajo dukej më e freskët se kurrë.

Disney e ribëri Maleficent në vitin 2014 nga klasiku Bukuroshja e Fjetur e vitit 1959, ndërsa tani pas 5 vitesh Angelina rikthehet sërish në rolin e saj në vazhdimin e dytë të këtij filmi, ku Princeshën Aurora e luan aktorja Elle Fanning. Në këtë film gjithashtu ka rol edhe aktori Chiwetel Ejiofor. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing