Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Post Malone ka hyrë në javën e nëntë si kryesues në Billboard Artist 100

Muzikë  |  10.10.2019 Ora 12:01   
Post Malone ka regjistruar vendin e parë të nëntën javë më rradhë në Billboard Artist 100 me albumin e tij “Hollywood’s Bleeding”.

Javën që lamë pas ai ka shitur mbi 124 mijë kopje këngësh, duke lënë mbrapa DaBaby me albumin e tij debutues “Kirk” dhe në podiumin e mbyllë The Beatles me Abbey Road, në 50 vjetorin e lansimit të albumit, shkruan RadioPlus.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing