Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“James Bond: No Times To Die” xhirimet bëjnë që 400 persona të evakuohen nga baza e RAF në Oxfordshire

Film  |  10.10.2019 Ora 12:02   
Xhirimet e filmit më të ri “James Bond: No Time To Die”, kanë ngjallur frikë terrori në RAF Brize Norton në Oxfordshire.

Raportohet se në atë vend ka pasë një panik masive pasi anënatërt e ekipit të filmit kanë lënë furgona  në vendin e xhirimeve, ku më pastaj janë përhapur thashetheme se përmbajnë eksploziv  dhe më shumë se 400 persona u evakuan.

Por megjithatë më vonë gjithqka u qartësua dhe u kuptua se ky ishte vetëm një keqkuptim. Në muajin maj shkaku I lëndimeve gjatë xhirimeve në Jamaica u lënda edhe aktori në rol kryesor Daniel Craig, I cili mungoi disa javë në xhirime pasi pati një ndërhyrje në ligamente. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing