Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha ka lansuar videoklipin e këngës "You Can't Stop The Girl" (Video)

Muzikë  |  16.10.2019 Ora 11:09   
Bebe Rexha ka lansuar edhe videoklipin e këngës së saj të fundit, “You Can’t Stop The Girl”.

Kënga e cila do të jetë kolonë zanore e filmit “Maleficent: Mistress of Evil”, Rexha ia ka bashkangjitur edhe videoklipin, ku shihet të jetë mjaftë atraktive dhe motivuese, shkruan RadioPlus.

Videoklipin mund ta ndiqni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing