Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Motra e Amal Clooney dënohet me 3 jave burg

Film  |  17.10.2019 Ora 11:03   
Motra e gruas së aktorit të famshëm George Clooney, Tala Almauddin Le Tallec është denuar me tri javë prapa grilave.

Të gjitha mediat sot shkruajnë për te meqë edhe pse motra e saj Amal Almauddin është avokatja më e zonja në botë për të drejtat e njeriut dhe burri I motrës së saj aktori më me ndikim në botë George Clooney, drejtësia është drejtësi.

Tala Almauddin kishte ngarë veturën pa sigurim në gjendje të dehur rrugëve të Singapurit, është denuar me një gjobë prej 6.400 dollarë, do të mbajë tri javë burg dhe nuk do të mundet të vozisë më për 4 vitet e ardhshme.

Tala zotëron linjën e saj të modës Totally Tala dhe është zhvendosë në Singapur nga Neë York-u pasi u martua me një biznesmen. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing