Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Janë publikuar nominimet në Streamy Awards 2019, ndër ta edhe Lil Nas X me Lizzo

Muzikë  |  17.10.2019 Ora 11:20   
Janë publikuar nominimet për vitin e 9-të të Streamy Awards që do të mbahet në dhjetor të këtij viti.

Këngëtarët si Lizzo dhe Lil Nas X janë hyrjet e reja që janë të nominuar në kategori të ndryshme këtë vit, shkruan RadioPlus.

Ndërkohë, nominimet I kryeson këngëtari David Dobrik që emëruar në 11 kategori të ndryshme.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing