Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cameron Douglas I vë faj babait të tij Michael për drogën

Film  |  21.10.2019 Ora 11:56   
Tashmë I shëruar nga varësia ndaj drogës djali I aktorit të famshëm Michael Douglas , Cameron ka folë në imtësi në librin e tij “Long Way Home”, lidhur me jetën e tij.

Cameron tashmë 28 vjeq, ka lindur në një familje elitë Hollywood-iane, por që ajo ka qenë gjithqka përpos një përallë. Ai ka treguar se si babai I tij Michael ka qenë gjithnjë I zënë duke organizuar festa në shtëpitë e tyre, kur ai ishte I vogël, shpeshherë ai me urdhër të babait duhej tu shërbente “joint” musafirëve VIP të babait të tij.

“ Eshtë shumë e quditshme të shohësh babin dhe gjyshin tënd në ekrane dhe tabela gjigante. Ndërsa askush nuk mundet të mendoj se jeta që bën është kretësisht e ndryshme nga ajo që shihet” – thotë ndër të tjera Cameron, I cili tashmë përpos shërimit nga drogat edhe është liruar nga burgu ku qëndroi për 8 vite./radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing