Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“James Bond: No Time To Die” I janë xhiruar tri alternativa për përfundimin

Film  |  22.10.2019 Ora 15:33   
Filmi më I ri mbi James Bondin, “No Time To Die” raportohet se është I xhiruar në tri mënyra të ndryshme për mbramin e kësaj pjese.

E gjitha për shkak që vetëm regjia ta dijë sakt se cili është fundi, e të mos ketë mundësi lansimi I ndonjë lajmi se si është fundi I vërtetë I filmit para lansimit të tij.

Regjisori Cary Joji Fukunaga I cili mori në dorë këtë projekt nga Danny Boyle, është pikërisht përgjegjësi për xhirimin e 3 alternativave finale dhe I cili do të bëjë përzgjedhjen e njërës prej tyre.

Duket sikur edhe vetë aktori Daniel Craig nuk ka lidhje se si mund të përfundojë filmi sakt. Në anën tjetër pritet që filmi të thyej rekorde shikueshmërie ndërsa ende nuk është bërë e ditur kolona zanore e tij dhe kush është këngëtari apo këngëtrja e saj./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing