Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Emma Watson shihet duke u puthur me një djalë “misterioz”

Film  |  25.10.2019 Ora 10:49   
Aktorja Emma Stone është fotografuar duke ndarë një puthje pasionante me nje djalë misterioz në Londër. Aktorja e cila famën e morri qysh kur ishte fëmijë me rolin e Hermionës në Harry Potter, tashmë ka mbush 29 vjec, dhe ishte në lidhje me Dominic Piazza  me të cilin u pa shumë shpesh në muajin Gusht, ndërsa u përfol se ajo kishte pasë një lidhje edhe me Brendan Iribe, CEO i brendit Oculus 40 vjec. Aktorja numëron disa të dashur të cilët tashmë janë pjesë e së kaluarës së saj, ndërsa ajo në anën profesionale e ka zëvendësuar aktoren Emma Stone në rolin e Meg Mrch në Greta Gerwig, film I inspiruar nga novella e Louisa May Alcott e vitit 1868. Pjesë e këtij filmi janë gjithashtu edhe Meryl Streep, Laura Dern, Saoirse Ronan e të tjerë dhe ky film dramë pritet të lansohet nëpër kinema në fund të muajit dhjetor. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing