Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - SNOW (VIDEO)

Muzikë  |  30.10.2019 Ora 11:08   
Sot feston ditëlindjen këngëtari dhe tekstshkruesi kanadez, Snow.

Ai është i njohur për hitin “Informer”, ku me këtë këngë Snow kaloi shtatë javë në krye të Billboard Hot 100, dhe arriti pozitën e dytë në UK Single Charts, shkruan RadioPlus.

Kënga “Informer” u bë remake vitin e kaluar, që erdhi në bashkëpunim me reperin latin Daddy Yankee.


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing