Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa ka performuar në MTV EMA 2019 (Video)

Muzikë  |  04.11.2019 Ora 11:28   
Këngëtarja  me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, mbrëmë ka performuar këngën e saj të re “Don’t Start Now” në ndarjen e çmimeve MTV EMA 2019.

Në performancën e MTV EMA 2019, në Seville të Spanjës, Lipa ka kënduar “Don’t Start Noë” e rrethuar nga një numër valltaresh të veshura me kostume ngjyrë të verdhë. Lipa ka sqaruar se ajo ka zgjedhur të lansojë “Don’t Start Now” si këngën e parë në mënyrë “që të mund të mbyllë një kapitull të jetës së saj dhe të fillojë një tjetër”, shkruan RadioPlus.

Performancën mund ta shikoni në radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing