Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Keanu Reeves tregon të dashurën 46 vjece

Film  |  05.11.2019 Ora 10:03   
Ai nuk është parë më ndonjë të dashur për më shumë se një dekadë, ndërsa në 35 vite të karrierës së tij në tepihun e kuq gjatë eventeve të ndryshme aktori Keanu Reeves gjithmonë ishte I vetëm.

Por që tashmë në moshën 55 vjec duket se gjërat kanë ndryshuar. Ai është parë në publik në LACMA Art + Film Gala në Los Angeles, bashkë me të dashurën e tij. Aktori 55 vjec kështu ka bërë të ditur se është në lidhje me artisten dhe gruan famshme në biznes Alexandra Grant.

Ylli I filmit “Speed” numëron disa lidhje në fshehtësi me femra nga profile të ndryshme profesionesh, por një ndër lidhjet e tij më të gjata ishte me bashkë-aktoren e tij në filmin “Speed’, Sandra Bullock./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing