Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Richard Gere do të bëhet baba për herë të dytë me të dashurën e tij 36 vjece

Film  |  05.11.2019 Ora 10:46   
Aktori yll I Hollywood, Richard Gere dhe gruaja e tij spanjolle 36 vjece do të bëhen bashkë prindër për herë të dytë, vetëm 9 muaj pas ardhjes në jetë të djalit të tyre të parë.

Aktori I filmit “Pretty Woman” I cili në muajin gusht u bë 70 vjec, ka një djalë 19 vjec  Homer James Jigme Gere me ish gruan e tij Carey Lowell.  Në anën tjetër Alejandra gruaja e tanishme e aktorit Gere, ka një djal 6 vjec nga martesa e saj me ish burrin Govind Freidland.

Lajmi se dyshja prisnin fëmijën e parë erdhi 6 muaj pasi ata lidhën kurrorë në Spanjë, e pastaj bëbë një festë të vogël familjare në New York. Alejandra është vajza e zëdhënësit të Real Madridit e cila pati thënë se Richard është heroi I saj në jëtën reale. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing