Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sandra Bullock në një tjetër film nga Netflix

Film  |  05.11.2019 Ora 13:29   
Pas në vitin 2010 lajmet thanë se producenti Graham King është duke shikuar për bashkimin e mini-serive të “Unforgiven”, të vitit 2009 të Sam Wainwright.

Ishte Angelina Jolie e cila në atë kohë flitej të startonte në kastën e aktorëve, por tashmë disa vite zhvillim ngjarjeje, është Sandra Bullock ajo e cila është në rol kryesor.

Tregimi flet për një grua të re e cila lirohet nga burgu pas 15 vitesh, meqë kishte vrarë dy officer policie. Ajo tani është jashtë burgut dhe fokusohet në gjetjen e motrës së saj më të re.

Nora Fingscheidt  do të jetë në regji ndërsa Bullock do të jetë bashkë-producente me King’s GK Films. Filmi ende nuk ka një titull, ndërsa Sanda Bullock është kthyer të punojë në Netflix pas suksesit që pati me filmin e kësaj shtëpie filmike “Bird Box”. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing