Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Aniston nderohet me People’s Icon Award

Film  |  11.11.2019 Ora 11:19   
Të dielën mbrëma u mbajt People’s Choice Awards në LA, ku të pranishëm ishin yje të shumë nga filmi dhe muzika. U ndanë po ashtu edhe cmime të shumta e ndër to ishte edhe edhe cmimi People’s Icon I cili iu dha aktores Jennifer Aniston.

Aktorja 50 vjece në fjalimin e saj me të marrë cmimin ishte shumë e emocionuar ndërsa tha se dhurata më e qmuar e jetës së saj ishte roli si Rachel Green dhe mundësia për të luajtur në serialin që I dha famën “ Friends”.

Cmimin asaj ia prezentoi aktori Adam Sandler I cili e ka përshkruar aktoren jo vetëm të bukur në pamje, por edhe si person të mrekullueshëm në shpirt./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing