Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Taylor Swift lanson edhe remixin e këngës "Lover" (Video)

Muzikë  |  14.11.2019 Ora 11:19   
Taylor Swift ka publikuar këngën e saj më të re në verzionin remix.

Bëhet fjalë për këngën “Lover” ku në remix  e ka përfshirë këngëtarin Shawn Mendes, shkruan RadioPlus.

Kënga origjinale ka ardhur solo në gusht të këtij viti, dhe me remixin e ri, Swift pritet të thyej rekorde të reja.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing