Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kristen Bell dhe Idina Menzel bëhen me yje në Hollywood Walk Of Fame

Film  |  20.11.2019 Ora 12:33   
Filmi “Frozen 2” I cili sipas pritshmërive pritet të debutojë në box ofiice në majë këtë vikend, me një arkëtim prej rreth 145 milionë dollar.

Por në anën tjetër aktoret në rol kryesor në këtë film Kristen Bell dhe Idina Menzel kanë arritur të marrin yjet e tyre në Hollywood Walk Of Fame. Përderisa 39 vjecarja Bell duke e mrekullushme në të bardha në këtë ceremony, 48 vjecarja Menzel shkëlqeu në një fustan të kuq.

Filmi “Frozen 2” do të ketë premierën botërore me datën 22 nëntor dhe Idina Menzel është rikthyer për të huazuar zërin e saj për karakterin Elsa. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing