Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Coldplay kanë lansuar albumin "Everyday Life"

Muzikë  |  22.11.2019 Ora 11:06   
Grupi britanik, Coldplay kanë lansuar albumin më të ri.

Seti i këngëve titullohet “Everyday Life”, albumi ky i teti në përgjithësi për bendin. Seti përmban gjithësej 16 këngë, duke përfshirë hitet si “Daddy”, “Orphans”, “Champion Of The World” dhe “Everyday Life”, shkruan RadioPlus.

Albumin mund ta dëgjoni në platformat muzikore online.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing