Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Stormzy publikon këngë në bashkëpunim (Video)

Muzikë  |  22.11.2019 Ora 11:08   
Reperi nga Anglia, Stormzy ka publikuar projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet “Own It”, që kësaj rradhe vjen në bashkëpunim me Ed Sheeran dhe Burna Boy, shkruan RadioPlus.

Singli do të jetë edhe pjesë e albumit të ardhshëm të Stormzyt, që vjen në muajin dhjetor me titullin “Heavy Is The Head”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing