Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Camila Cabello rikthehet në kontinentin e vjetër për turin e koncerteve

Muzikë  |  22.11.2019 Ora 11:10   
Camila Cabello ka konfirmuar se do të rikthehet në kontinentin evropian verën e ardhshme.

Hit-krijuesja e këngës “Senorita”, do të performoj në kuadër të turit të koncerteve të saj në Britaninë e Madhe dhe Irlande, me biletat që do të dalin në shitje më 29 nëntor, shkruan RadioPlus.

Më gjashtë dhjetor, Camila do të publikojë edhe albumin e saj të dytë, “Romance”. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing