Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Wonder Woman 1984” traileri lansohet të dielën

Film  |  06.12.2019 Ora 13:06   
Traileri I parë për të parë pak se si mund tëjetë filmi I shumë pritur “Wonder Woman 1984” do të lansohet të dielën në CCXP në Brazil.

Patty Jenkins regjisorja dhe Gal Gadot aktorja në rol kryesor do të jenë personalisht aty për këtë ngjarje të së dielës (08 dhjetor), kur nga Sao Paulo traileri I këtij filmi do të lansohet live në Twitter.  

 Për tifozët e DC ky ishte një ndër lajmet më të gëzueshme. “Wonder Woman 1984” është një ndër filmat I cili mezi po pritet të lansohet vitin e ardhshëm. Në fakt ky film ishte parashikuar të fillojë të shfaqet në muajin nëntor 2019, po që studio vendosi të ndryshojë datë, duke e shtyrë lansimin për në qershorin e vitit 2020.

Nuk ka të dhëna për filmin sa I përket vitit 1984, por regjisorja në një intervistë pati thënë se filmi lidhet me historinë e asaj kohë dhe ndeshet me botën e sotme. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing