Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jason Momoa sjellë buzëqeshje në fytyrat e pacientëve në Spitalin e fëmijëve UPMC të Pittsburgh.

Film  |  21.01.2020 Ora 10:27   
Aktori Jason Momoa, i njohur për rolet e tij të djalit të ashpër si Khal Drogo në "Game of Thrones" ose Aquaman, të hënën ka treguar një anë tjetër të tij.
 
Momoa bëri një pushim nga xhirimi i thrillerit të tij të ri Netflix "Sweet Girl" për të sjellë buzëqeshje në fytyrat e pacientëve në Spitalin e fëmijëve UPMC të Pittsburgh.
 
Spitali publikoi katër fotografi nga vizita e aktorit i cili u takua me  disa pacientë dhe familjet e tyre: "Faleminderit aktorit Jason Momoa, për ndaljen deri në këtë mëngjes për të vizituar pacientët dhe familjet në UPMC Children!" shkruajn nga Spitali i fëmijëve UPMC të Pittsburgh.
 
Momoa është në Pittsburgh për të xhiruar "Sweet Girl", një thriller i ri në Netflix. Momoa,do tw interpretoj një baba që përpiqet të kërkojë drejtësi për vdekjen e gruas së tij ndërsa mbron vajzën dhe kompaninë e tij nga korrupsioni./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing