Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora dhe Liam Payne të performojnë “For You” në Global Awards….

Muzikë  |  27.02.2018 Ora 10:42   
Dyshja Rita Ora dhe Liam Payne dështuan të sjellin ngrohtësinë gjatë performancës së këngës së tyre “For You” gjatë Brit Awards, kështu janë shprehur fansat e dy prej këngëtarëve.

Meqë Rita dhe Liam ka kohë që e performojnë këtë këngë, ata bënin edhe skenën më të ngrohtë, duke bërë që shumë të thonë se mes tyre ka kimi të madhe bashkëpunimi.

Por që derisa Ora dhe Payne ishin nëpër botë për perfomancë, dolën thashetheme se lidhja e Liam Payne dhe të dashurës së tij Cheryl Cole është në krizë. Dhe natyrisht pas të gjithë kësaj mund të jetë xhelozia e madhe e Cheryl ndaj Rita Orës.

Por që me tu bërë e ditur se ata do të këndojnë këtë këngë edhe në Global Awards janë rizgjuar sërish këto komente duke thënë se shpresojnë që Cheryl mos ta shikojë, në mënyrë që Rita dhe Liam të japin maksimumin gjatë performancës.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing