Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

J. Balvin publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  28.02.2018 Ora 10:32   
Këngëtari i njohur kolumbian, José Álvaro Osorio Balvin, i njohur për publikun vetëm si J. Balvin, pas hiteve që solli gjatë vitit 2017 "Mi Gente" në bashkëpunim me Willy William, pastaj "Mi Gente"  në bashkëpunim me Beyonce dhe "Bonita" në bashkëpunim me Jowell & Randy,  tani ka publikuar këngën e tij më të re.

J. Balvin kësaj radhe ka ardhur solo më këngën “Ahora”, të cilën dy ditë më parë e lansoi në YouTube bashkë me vidoklip /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing