Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jurassic World 3 kanë filluar xhirimet

Film  |  26.02.2020 Ora 12:00   
“Jurassic World” pjesa e tretë tashmë ka filluar xhirimet ndërsa bëhet e ditur se emri I filmit do të jetë Dominion. Edhe pse pati disa lëkundje derisa filmi filloi të xhirohej, është vetë regjisori Colin Trevorrow ai I cili ka bërë të ditur se kamerat kanë filuar incizimin.

Skenarin është shkruar nga Colin Trevorrow dhe Emily Carmichael, ndërsa rikthehen në rolet e tyre kryesore aktorët Chris Pratt dhe Bryce Dallas Howard,  ku po ashtu do të luajnë edhe Daniella Pineda, Jake Johnson, Omar Sy, BD Wong, Justice Smith si dhe aktorë nga trilologjia klasike si Sam Neill, Laura Dern dhe Jeff Goldblum.

Por kastës së aktorëve I janë shtuar edhe dy aktorë të rinj si Dichen Lachman dhe DeWanda Wise. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing